RedColour

Hakkımızda

          İnşaat sektöründeki faaliyetlerine  2000 yılında  ED STROFOR YAPI MALZEMELERİ A.Ş olarak başlayan firmamız 2010 yılında REDCOLOUR markasıyla inşaat ve sanayi boyaları üretmeye başlamıştır.

          REDCOLOUR, Elazığ Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan ve bölgesinde boya ürünleri imalatında öncülük yaparak sektörüne yön veren bir kuruluştur.

          Türkiye’nin tüm bölgelerinde 2000’in üzerindeki satış noktasına sahip   REDCOLOUR,  ürünlerini kolay ve hızlı bir şekilde ulaştırmak için bu ülkeden kazandığını bu ülkenin insanıyla paylaşmak misyonuyla, 2024 yılının ilk yarısında devreye girecek olan Gebze (GEBKİM)tesisini yatırımını yapmıştır.

          Yıllık 35.000 ton üretim kapasitesi, 1700 m2 kapalı,22.000 m2 açık alanda üretim yapan son teknoloji ürün parkına sahip tesisi ile bölgenin en büyük tedarikçilerinden birisidir.

          2024 yılının ilk yarısında devreye girecek olan Gebze Tesisleri(GEBKİM) ile yıllık toplam kapasite 120.000 ton, 25.000m2 kapalı , 45.000 m2 açık alan olacaktır.

          REDCOLOUR ülkemizin İnşaat Boyaları,Sanayi Boyaları,Su Yalıtımı ,Efect Boyalar,Yapı Kimyasalları, Yalıtım Grubu ve EPS üretimini bir arada gerçekleştiren birkaç üreticisinden biri haline gelmiş ve günümüzde halen yerini korumaktadır.

          %100 yerli sermaye yapısına sahip olan REDCOLOUR hali hazırda bir çok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Bir Türk markası olan REDCOLOUR ulusaldan globale vizyonuyla markasının daha çok ülkede var olmasını sağlamak için çalışmalarına devam etmektedir.

          Dünya Standartlarına uygun olarak müşterilerinin talep ve beklentilerini zamanında ve çevreci bir yaklaşımla karşılayan REDCOLOUR, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetimi Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi tüm tesislerde ve merkezi süreçlerde titizlikle uygulanır.

          REDCOLUR ürünleri , Uluslararası Yapı Malzeme Yönetmeliği’nin 6. Maddesine göre”Ürünün yönetmelikte belirtilen temel gerekleri karşılamasına imkan veren malzeme ” anlamına gelen CE işareti ve TSE ( Türk Standarları Enstitüsü) standartlarına uygunluk belgesine sahiptir.

Müşteri Hizmetleri